Piszę i liczę z królikiem Skoczkiem

Piszę i liczę z królikiem Skoczkiem

Dostępność: Chwilowy brak towaru

 

    ISBN: 978-83-62949-57-1
    Liczba stron: 32 (32 pages)
    Oprawa: zeszytowa (sadle-stiched binding)
    Format: 205x285 mm

7,50 zł

Ilość sztuk:

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Zadzwoń lub napisz:

Numer telefonu tel: 41 315 66 80
"Piszę i liczę z królikiem Skoczkiem" - zestaw ćwiczeń dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole.
 
Wesoły królik Skoczek oprowadza dzieci po kartkach książeczki, proponując rysowanie po śladzie, kolorowanie, szukanie elementów, pisanie, liczenie itp. Przedstawia bogate słownictwo i ciekawe zajęcia. Dzięki takiej zabawie dzieci rozwijają umiejętności koncentracji, spostrzegawczości, koordynację wzrokowo - ruchową, pamięć, uwagę, czyli umiejętności niezbędne do nauki w szkole.
 
Format: 205x285 mm
Objętość: 40 str
Oprawa: zeszytowa
 
ISBN 978-83-62949-57-1
 
 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

"W książeczce Piszę i liczę z królikiem Skoczkiem o ilustracje zadbał Marcin Kot. Również są one bardzo trafione i kolorowe. Ten egzemplarz troszkę bardziej pasuje mi do chłopców, choć oczywiście jest to kwestia gustu i zainteresowań. Troszkę różni się od poprzedniego również tym, że na ostatnich stronach dzieci znajdą również proste działania z dodawaniem i odejmowaniem.
Oba zestawy ćwiczeń bardzo spodobały się moim dzieciom. Na pewno wiele je nauczyły ale również zauważyłam, że przyjemnie spędziły przy nich czas na zabawie. Zdecydowanie są one bardzo przystępne i swą ciekawą grafiką przyciągają dzieci zachęcając je do nauki. Opanowanie pisania zarówno literek jak i cyferek zajmuje dzieciom sporo czasu. Tylko poprzez regularne ćwiczenia mogą one dojść do perfekcji. Im więcej czasu i zaangażowania poświęcą tym szybciej będzie widać efekty ich pracy. Nam rodzicom pozostaje tylko zachęcać je do nauki, motywować i chwalić za najdrobniejsze nawet postępy. Na pewno obie te książeczki pomogą maluchom i ich rodzicom w tych zmaganiach."

 

Recenzja opublikowana w serwisie: http://testowanieartdzieciece.blogspot.com

Zapisz się do naszego newslettera

Otrzymuj informacje o konkursach, nowościach i promocjach

rel="nofollow"